Сплатити

Дзвоніть нам

(044)
240-00-00або
Безкоштовно в мережі МТС
111

Що таке WAP?

WAP (wireless application protocol) це протокол бездротового доступу до інформаційних і сервісних послуг глобальної мережі Інтернет безпосередньо з мобільного телефону. Основна перевага WAP полягає в тому, що для доступу до мережі Інтернет абоненту не потрібні додаткові пристрої  комп'ютер, модем. Для цього тепер досить одного мобільного телефону з підтримкою WAP-технології!

WAP-протокол  це опис того, як саме дані передаються з мережі Інтернет на мобільний телефон і назад. У пам'яті стільникового телефону знаходиться спеціальна програма  WAP-браузер, що і дозволяє одержувати інформацію з Інтернету на дисплей мобільного телефону.

Щоб інформація з мережі Інтернет відображалась на екрані мобільного телефону, інформаційний ресурс (сайт) повинен бути написаний особливою мовою WML (wireless markup language). На жаль, сайти, написані звичайною мовою програмування HTML, не можуть бути відображені за допомогою WAP-протоколу.

Кількість WAP-сайтів у світовій мережі щодня зростає, що надає абонентам стільникового зв'язку все більше можливостей. Відчувши попит на інформаційні послуги, все більше компаній тепер створюють в Інтернеті відразу два ресурси  звичайний WEB-сайт і дзеркальний WAP-сайт.

MTC пропонує користувачам стільникового зв`язку інформаційні сервіси на базі WAP-технології, відкривши перший в Україні інформаційний WAP-портал. Сьогодні WAP-портал MТC  це розвинутий WAP-портал із різноманітними послугами та інформаційними рубриками.

Послуга WAP GPRS активована за замовчуванням у всіх абонентів МТС Передплата.

Якщо Ви шукали інформацію, але не знайшли її на цій сторінці, натисніть сюди і залиште відгук.
Ми розглянемо Вашу пропозицію по удосконаленню сайту
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора.
close
Залишити відгук
Що Ви шукали?
Ваші пропозиції
Інформація про Вас
Ім'я*
По батькові
Прізвище
E-mail *
Дані необхідні для того, щоб зв'язатися з Вами у разі потреби для уточнення деталей по Вашій пропозиції
Введіть номер телефону*
Абонент МТС
Не абонент МТС
Натискаючи кнопку "Надіслати", Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов’язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей. Детальніше...

© МТС. Всі права захищено.