Сплатити

Дзвоніть нам

(044)
240-00-00або
Безкоштовно в мережі МТС
111

«GOOD'OK» – це…

За допомогою послуги «GOOD’OK» Ви зможете вибирати і встановлювати мелодії або фрази, які програватимуться замість звичних монотонних сигналів під час виклику абонента. Той, хто подзвонить Вам, почує в трубці ту мелодію, яку Ви захочете!
 
Музичний автомат – це нова можливість від GOOD’OK, що дозволяє замовити музичний набір з трьох або п’яти мелодій! Тепер Ви зможете здивувати абонентів, які Вам телефонують, різноманітною колекцією гудків!
 
До вашої уваги на веб-сайті GOOD’OKhttp://goodok.mts.com.ua тисячі улюблених мелодій, веселих жартів, фрагментів з кінофільмів і мультфільмів, голоси відомих політиків й артистів.
 
Послуга GOOD’OK максимально зручна і проста: для використання підходить будь-яка модель мобільного телефону без додаткових налаштувань. Скористатися послугою GOOD’OK можуть всі абоненти МТС. Для цього необхідно подзвонити на номер 700 або відправити код бажаної мелодії в тексті SMS на номер 700.
 
 

* послуга доступна тільки абонентам, у яких активована послуга GOOD’OK. Абонентам, у яких послуга GOOD’OK не підключена, необхідно зробити перше замовлення будь-якої мелодії GOOD’OK та активувати безкоштовно послугу GOOD’OK, після чого дарування будь-якої мелодії з каталогу GOOD’OK стане доступним.

 
Користувач послуги GOOD’OK може встановити наступні правила програвання мелодії або звукового ефекту:
  • на всіх або тільки на одного абонента;
  • на групу друзів або колег;
  • на певний день;
  • на певний час дня або ночі.
 
Для установки наведених вище правил, Вам необхідно скористатися підказками голосового меню, подзвонивши на номер 700 або внести зміни на веб-сайті послуги http://goodok.mts.com.ua, увійшовши до «Особистого альбому».
 

Як користуватись послугою?

Активація послуги «GOOD’OK» безкоштовна і відбувається автоматично після першого замовлення мелодії абонентом.
 
Замовити мелодію Ви можете, подзвонивши на короткий номер 700 (дзвінок можливий тільки при перебуванні в мережі МТС) або відправивши код бажаної мелодії в тексті SMS на номер 700.
 
Замовивши першу мелодію, Ви автоматично активуєте послугу GOOD’OK.
 
Також перша замовлена мелодія у Вашому «Особистому альбомі» автоматично встановлюється для програвання при всіх вхідних викликах.
 
Після покупки мелодії ви можете нею користуватися і встановити замість сигналів при виклику абонента протягом терміну, що дорівнює 30* дням.
 
Відмовитися від мелодії GOOD’OK, що встановлена в «Особистому альбомі» абонента, можливо наступним чином:
  • надіслати команду ENDХХХХХХХХ у тексті SMS на номер 700, де ХХХХХХХХ – код мелодії;
  • подзвонити на номер 700 і в розділі «Особистий альбом» («Особистий альбом» розташований під клавішею 4 в головному меню) вибрати команду «Видалити мелодію»;
  • або через «Особистий альбом» на інтернет-сайті GOOD’OK.

Пароль доступу до «Особистого альбому» для управління послугою GOOD’OK на інтернет-сайті GOOD’OK Ви отримуєте у SMS повідомленні з номера 700 при підключенні послуги GOOD’OK. У разі, якщо Ви забули пароль – Ви можете його поновити також через сайти GOOD’OK.

 
Направити запит на відключення послуги GOOD’OK можливо наступним чином:
  • надіслати команду off у тексті SMS на номер 700;
  • подзвонити на номер 700 і, керуючись підказками голосового меню, вибрати розділ «Відключення послуги GOOD’OK».
Разом з відключенням послуги GOOD’OK будуть видалені усі мелодії GOOD’OK з «Особистого альбому» абонента. Після деактивації послуги GOOD’OK у абонента, при вхідних дзвінках будуть звучати стандартні сигнали з’єднання. Послуга GOOD’OK буде відключена протягом 24 годин з моменту отримання запиту на деактивацію.
 

Тарифи

В залежності від тарифу, що встановлений для мелодії GOOD'OK, вартість замовлення мелодії складає один з наступних тарифів: 0,30 грн., 3 грн., 5 грн., 7 грн., 9 грн., 11 грн. або 12 грн.
 
Детальну інформацію про тарифи ви можете отримати на веб-сайті http://goodok.mts.com.ua у розділі «Каталог мелодій».
 
Сплата замовлених мелодій згідно їх вартості відбувається кожні 30 днів до самостійної відмови від мелодії. Про термін дії ваших мелодій ви можете дізнатись подзвонивши на номер 700 у розділі «Особистий альбом». Абонент може відмовитися від продовження мелодії і замовити нову мелодію на подальший період.
 
Вартість дзвінка на номер 700: 0,10 грн./хв, тарифікация починається з 13-ї секунди. Всі ціни вказані з ПДВ та дійсні станом на 01.05.2009 р., додатково нараховується 7,5% – Пенсійний збір.
 
Відправка SMS на номер 700 – не тарифікується.
 
Послуга має ряд особливостей:
Абонентові, що здійснює виклик, мелодія буде програватись тільки за умови, якщо абонент, що викликається, доступний і вільний.
 
Програвання мелодії виконується завжди в стані перед відповіддю, тобто за програвання мелодії плата не нараховується. Відповідно до існуючих стандартів тарифікація виконується тільки після відповіді абонента, що викликається.
 
Якщо абонент (передплатник послуги) зайнятий або недоступний, послуга не надається: відбувається звичайне обслуговування виклику і абонент, що дзвонить, почує стандартні сигнали, що свідчать про стан абонента (гудки «зайнято», або фраза автоінформатора, що свідчить про недоступність абонента).
 
Послуга гарантовано надається тільки при дзвінках абонентів в мережі МТС.
 

* Оператор має право встановлювати інший термін використання мелодій, повідомивши про це абонентів.

Якщо Ви шукали інформацію, але не знайшли її на цій сторінці, натисніть сюди і залиште відгук.
Ми розглянемо Вашу пропозицію по удосконаленню сайту
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора.
close
Залишити відгук
Що Ви шукали?
Ваші пропозиції
Інформація про Вас
Ім'я*
По батькові
Прізвище
E-mail *
Дані необхідні для того, щоб зв'язатися з Вами у разі потреби для уточнення деталей по Вашій пропозиції
Введіть номер телефону*
Абонент МТС
Не абонент МТС
Натискаючи кнопку "Надіслати", Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов’язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей. Детальніше...

© МТС. Всі права захищено.