Сплатити

Дзвоніть нам

(044)
240-00-00або
Безкоштовно в мережі МТС
111

Поповнити рахунок в роумінгу

БЕЗКОШТОВНО ПЕРЕВІРИТИ СТАН РАХУНКУ ЗНАХОДЯЧИСЬ В РОУМІНГУ з будь-якої мережі та країни, можна так само, як вдома, в Україні, відправивши запит на *101#.

Відправка запиту на *101# з роумінгу, та отримання інформації про стан рахунку за відправленим запитом, в усіх країнах та мережах БЕЗКОШТОВНА.

Поповнення рахунку для абонентів МТС Передплата

БЕЗКОШТОВНО, так само, як і в Україні, за допомогою Картки оплати, відправивши запит на *100* секретний код поповнення #. Також можна поповнити рахунок ваучером за допомогою послуги "Інтернет-Помічник". Картки оплати продаються тільки в Україні, тому їх важливо придбати заздалегідь і взяти з собою.

БЕЗКОШТОВНО, так само, як і в Україні, відправивши запит на *135# на оплату з платіжної банківської карти Visa або MasterCard, попередньо зареєстрованої в системі Portmone.

За допомогою банківської платіжної карти Visa, Visa Electron та MasterCard будь-якого банку України, через Інтернет (за умови наявності доступу до мережі Інтернет). Для поповнення особового рахунку необхідно перейти на вікно поповнення на https://www.portmone.com.ua/mts/uk/1/, або скористатися цим посиланням Поповнення рахунку через Інтернет.

З допомогою близьких, будь-яким способом, доступним в Україні (Переказ грошей з рахунку іншого абонента в Україні, поповнення через термінали самообслуговування, попросити близьких придбати Картку оплат, і повідомити вам секретний код поповнення по SMS.

 
Якщо Ви шукали інформацію, але не знайшли її на цій сторінці, натисніть сюди і залиште відгук.
Ми розглянемо Вашу пропозицію по удосконаленню сайту
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора.
close
Залишити відгук
Що Ви шукали?
Ваші пропозиції
Інформація про Вас
Ім'я*
По батькові
Прізвище
E-mail *
Дані необхідні для того, щоб зв'язатися з Вами у разі потреби для уточнення деталей по Вашій пропозиції
Введіть номер телефону*
Абонент МТС
Не абонент МТС
Натискаючи кнопку "Надіслати", Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов’язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей. Детальніше...

© МТС. Всі права захищено.