Сплатити
  • Pоумінг
  • Додаткові можливості поповнення рахунку в Росії

Дзвоніть нам

(044)
240-00-00або
Безкоштовно в мережі МТС
111

Додаткові можливості поповнення рахунку в Росії

Тимчасово призупинено

 

На території Росії Ви можете поповнити мобільний рахунок свого телефону у фірмових магазинах МТС Росія готівкою або шляхом списання коштів з банківської картки. До оплати приймаються банківські картки Visa, MasterCard. Комісія за поповнення рахунку не стягується.
 
Для поповнення балансу телефону Вам достатньо назвати касиру свій номер телефону, вказавши, що це номер МТС Україна, і сплатити суму, на яку Ви хочете поповнити рахунок. Додаткові документи не потрібні.
 
Касир надрукує попередній чек, в якому буде вказано номер, для якого поповнюється баланс рахунку, сума в рублях і гривнях. Чек Вам необхідно підписати. Після того як Ви перевірите дані, зазначені в попередньому чеку, і підпишете його, касир прийме у Вас гроші і видасть Вам чек, в якому вказані дата та час здійснення платіжної операції. Зберігайте чек до того моменту, коли Ви переконаєтеся, що гроші надійшли на Ваш мобільний рахунок.
 
Перевірити статус платежу перебуваючи в Росії Ви можете, звернувшись до Центру обслуговування викликів ТОВ НКО «Рапіда» +7 800 555 4441. Дзвінок буде протарифіковано за роумінговим тарифом на місцеві виклики.
 
На рахунок Вашого номера буде зарахована сума у гривнях. При нарахуванні буде застосовуватися курс рубля до гривні, який розраховується наступним чином: курс, встановлений Центральним Банком Росії на день здійснення платежу плюс 2%. У касовому чеку, наданому Вам при прийомі платежу, буде вказана сума в гривнях, на яку поповнено Ваш мобільний рахунок.
 
У разі поповнення балансу телефону за допомогою банківської картки з Вашого банківського рахунку може бути знята комісія банку за безготівковий платіж, що здійснюється за кордоном.
 
У разі виникнення питань щодо Ваших платежів Ви також можете звернутись в Службу підтримки МТС:
  • З Росії – 111 (безкоштовно, тільки для контрактних абонентів), +380 (50) 508 1111 (безкоштовно, для контрактних абонентів і абонентів МТС Передплата).
    Якщо Ви здійснюєте дзвінок, перебуваючи в мережі МТС Росія, дзвінки на ці номери для Вас будуть безкоштовними. Дзвінки з інших мереж тарифікуються згідно з діючими роумінговими тарифами на дзвінки в Україні.
  • З України – 111 (безкоштовно), +38044 240 0000 (дзвінки тарифікуються згідно з Вашим тарифним планом).
Якщо Ви шукали інформацію, але не знайшли її на цій сторінці, натисніть сюди і залиште відгук.
Ми розглянемо Вашу пропозицію по удосконаленню сайту
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст та натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це адміністратора.
close
Залишити відгук
Що Ви шукали?
Ваші пропозиції
Інформація про Вас
Ім'я*
По батькові
Прізвище
E-mail *
Дані необхідні для того, щоб зв'язатися з Вами у разі потреби для уточнення деталей по Вашій пропозиції
Введіть номер телефону*
Абонент МТС
Не абонент МТС
Натискаючи кнопку "Надіслати", Ви погоджуєтеся на обробку Ваших персональних даних та/або передачу їх третім особам для цілей, пов’язаних з її заповненням, а також маркетингових цілей. Детальніше...

© МТС. Всі права захищено.